RY3100D Trys Bangos Nešiojamą Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis 1300/1310/1550nm

€192.62

SKU: k125
Kategorija: Ryšių Įranga
Dalis socialinės žiniasklaidos:

Žymos: šaltinis nuotrauką, šviesos elementai, šviesos šaltiniai vaikams, Pigūs šaltinis nuotrauką, Aukštos Kokybės šviesos elementai, Kinija šviesos šaltiniai vaikams Tiekėjų.

RY3100D Trys Bangos Nešiojamą Pluošto Optiniai Šviesos Šaltinis 1300/1310/1550nm

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę

Mūsų Tikslas:

Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti

Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs galite tiesiogiai įsigyti prekių iš Kinijos.Džiaugiuosi jus domina mūsų daiktų,esame profesionalus tiekėjas Kinijoje, tikiuosi, kad mes galime turėti gerą verslą čia.

Parduotuvė skelbimas:

Jei užsakysite prekes,galite pasirinkti bet daiktų iš savo parduotuvės kartu.

Aukščiausios kokybės ; Konkurencingos kainos ; Greitas pristatymas;Drop laivyba yra;Geriausias ir Laiku Paslaugų;100% Pasitenkinimas ;Didelė nuolaida dideliems tvarka.

Aprašymai

RY3100 optinės šviesos šaltinis gali suteikti nuo 1 iki 4 išėjimo bangos atitikti tam tikrus reikalavimus, įskaitant 650nm raudona šaltinį ir 1310/1550nm ilgiai už vienos rūšies pluošto arba 850/1300nm ilgiai už multimode ląstelienos, taip pat kiti ilgiai pagal kliento poreikius. Kartu su RY3200 optinės galios matuoklis, jis yra puikus sprendimas šviesolaidinį tinklą apibūdinimą.

Savybės

Suteikia 1~4 išėjimo bangos ilgis, kuris gali būti pasirinktinai pagal klientų poreikius

CW, 2Hz moduliacijos produkcijos 650nm, ir CW, 270Hz,1KHz,2KHz

moduliacijos produkcijos kito ilgio.

Didelis stabilumas dėl išėjimo galia

Stabili, kurių išėjimo bangos ilgis

Backlight LCD ekranas palaiko naktį operacija

Kompaktiškas dydis ir padoraus išvaizda

Didelis LCD ekranas, paprastas valdymas

Programos

Telekomunikacijų priežiūros

Techninės priežiūros kabelinę televiziją

Bandymų Laboratorija optinių skaidulų

Kiti Optinio Pluošto Matavimai Specifikacijos Tipas RY3100A RY3100B RY3100C RY3100D RY3100E Bangos ilgis(nm) 1310/1550nm 1310/1490/ 1550nm 850/1310/ 1550nm 1300/1310/ 1550nm 850/1300/ 1310/1550nm Spinduolis Tipas FP-LD ,LED ar kita, prašome nurodyti Išėjimo Galia(dBm) -6~-7(1310/1550nm),>0 (650nm) Spektrinis Plotis(nm) Produkcija Stabilumas +0.05 dB/15min; +0.1 dB/ 8hours Moduliacija Dažnių CW / 2(650nm) / 270, 1K,2K (1310nm/1550nm) Optinė Jungtis FC/PC ( Keičiamos FC/SC/ST jungtys, gali būti pasirinktinai) Maitinimo Šarminės Baterijos(3 AA 1,5 V baterijų) Baterijos Veikimo Laikas(val) 45 darbinė Temperatūra(oC) _ 10 ~ +60 Saugojimo Temperatūra(oC) _ 25 ~ +70 Matmenys(mm) 172*82*33 Masė 295g Rekomendacija RY-LS300 Nešiojamą Šviesos Šaltinis yra skirtos optimaliam naudojimui su RY-PM-300 Optinės Galios Matuoklis matavimo optinis nuostolis tiek sigle režimą ir multimode pluošto kabelį.

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.

Pakuotės Svoris 1.0kg (2.20lb.)
Pakuotės Dydis 18cm x 6cm x 6cm (7.09in x 2.36in x 2.36in)
Įrenginio Tipas gabalas
Išėjimo Galia -6 iki-7dBm LD
optinė jungtis FC/PC
Emtter tipas FP-LD
Modelis RY3100D Optinės Šviesos Šaltinis
Modelio Numeris RY3100D
Bangos ilgis 1300/1310/1550nm
Svoris 295g
matmenys 172x82x33mm

Parašykite savo atsiliepimą!


Jums taip pat patiktų

Išpardavimas SFF-8088, kad SFF-8088 MINI-SAS 0,5 M

SFF-8088, kad SFF-8088 MINI-SAS 0,5 M
Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vieną-metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€21.60
Išpardavimas 1m (3ft) Kadagio Tinklų EX-QSFP-40GE-DAC-1M Suderinama 40G QSFP+ Pasyvus Tiesiogiai Pridėti Vario Kabelis

1m (3ft) Kadagio Tinklų EX-QSFP-40GE-DAC-1M Suderinama 40G QSFP+ Pasyvus Tiesiogiai Pridėti Vario Kabelis
Kadagio Tinklų EX-QSFP-40GE-DAC-1M Suderinama 40G QSFP+ DAC Cable (1-matuoklis, pasyvus, QSFP+ į QSFP+, 28AWG) Prekės Informacija Kadagio Tinklų Originali EX-QSFP-40GE-DAC-1M Tiekėjo Pavadinimas LODFIBER Jungties Tipas QSFP+ į QSFP+ Max Duomenų perdavimo Sparta 40Gbps Kabelio Tipas Pasyvus laidininkas iš Vario Vielos AWG 28AWG Kabelio Ilgis 1m(3.28 ft) Striukė Medžiaga PVC(OFNR) Temperatūra nuo 0 iki 70°C (nuo 32 iki

€41.22
Išpardavimas 8 Kanalų Vaizdo Optinis Keitiklis 8V1D Optinio Pluošto Vaizdo Optinis Siųstuvas & Imtuvas 8CH +RS485 Duomenų, 1 Pora 2 Vnt/daug

8 Kanalų Vaizdo Optinis Keitiklis 8V1D Optinio Pluošto Vaizdo Optinis Siųstuvas & Imtuvas 8CH +RS485 Duomenų, 1 Pora 2 Vnt/daug
Gaminio Apžvalga: video (+Atvirkštinės Duomenys) optinis keitiklis priimti išplėstinė tarptautinių digtal vaizdo ir optinio pluošto perdavimo technologija, ir įgyvendinti perdavimo realiuoju laiku &sinchronizacija , nėra iškraipymo ir aukštos kokybės multi-kanalo vaizdo singnal ant vieno branduolio optinio pluošto . Vaizdo skaitmeninis optinis keitiklis priimti visiškai skaitmeninė vaizdo nėra-suspaudimo perdavimo technologija,

€42.86
Išpardavimas FTTH 1*16 PLC Optinio tinklo Skirstytuvo, ABS Pakavimo, su FC/PC SM jungtis, 2.0 mm kabelio, 1,5 M ilgio GPON EPON

FTTH 1*16 PLC Optinio tinklo Skirstytuvo, ABS Pakavimo, su FC/PC SM jungtis, 2.0 mm kabelio, 1,5 M ilgio GPON EPON
FTTH 1*16 PLC Optinio tinklo Skirstytuvo, ABS Pakavimo, su FC/PC SM jungtis, 2.0 mm kabelio, 1,5 M ilgio GPON EPON Optinio pluošto Splitter yra svarbus komponentas FTTX/FTTP/ FTTH/ PON, ir jis yra naudojamas platinti signalą iš BENDRO skaičiaus patalpose. Programos: Telekomunikacijų Tinklai Kabelinės televizijos sistema Optinė įranga Optinio pluošto jutiklį LAN Savybės: Mažesnis

€52.76
Išpardavimas 1 Garso Per FC optinio Pluošto Extender (Dvikryptis) Siųstuvas ir Imtuvas, Garso domofonas transliacijos sistemos (Tx/Rx) Rinkinys

1 Garso Per FC optinio Pluošto Extender (Dvikryptis) Siųstuvas ir Imtuvas, Garso domofonas transliacijos sistemos (Tx/Rx) Rinkinys
Dvikryptis 1 Garso Per FC optinio Pluošto Extender Siųstuvas ir Imtuvas, Garso domofonas transliacijos sistemos (Tx/Rx) Rinkinys. Darbinis atstumas iki 20Km. Aprašymas 1CH Audio (RCA) Pluošto Konverteris parama 1 kanalų Garso (RCA) dviem būdais (dvikryptis) per vieną-mode fiber optic,Darbinis atstumas iki 20Km. Ji gali būti perduota ne realaus laiko sinchronizacija, be iškraipymų. Priimti visų skaitmeninių nesuspaustų

€70.89 €60.26
Išpardavimas ZTE 033030400010 10G EPON ONU PRX30 SDEX3667-PSIGA-DM

ZTE 033030400010 10G EPON ONU PRX30 SDEX3667-PSIGA-DM
Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome nedvejodami

€46.16
Išpardavimas Finisar FTLF1321P1BTL-DN 2.488 G-1310NM-2KM-SM-ESFP

Finisar FTLF1321P1BTL-DN 2.488 G-1310NM-2KM-SM-ESFP
Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vieną-metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos.

€10.60
Išpardavimas 3Meters,Už Cisco SFP-H10GB-CU3M 10G Bazės-Cu Varis RJ45 SFP+ DAC Twinax Kabelis

3Meters,Už Cisco SFP-H10GB-CU3M 10G Bazės-Cu Varis RJ45 SFP+ DAC Twinax Kabelis
3Meter For Cisco SFP-H10GB-CU3M ,10G Bazės-Cu Varis RJ45 SFP+ DAC Twinax Kabelis EB-LINK SFP+ Twinax Kabelio Surinkimas yra 10GbE sprendimą, kuris jungia 10Gb/s šeimininkų sistemas už daug mažesnę kainą nei optiniai siųstuvai-imtuvai. EB-LINK SFP+ Vario Twinax kabeliai tinka labai trumpais atstumais ir pasiūlyti labai ekonomiškai efektyvus būdas siekiant prisijungti per lentynas ir visoje šalia lentynos. SFP+

€27.20
Išpardavimas Pen tipo Pluošto Cleaver P-2B nemokamas pristatymas

Pen tipo Pluošto Cleaver P-2B nemokamas pristatymas
Pen tipo Pluošto Cleaver P-2B nemokamas pristatymas P-2B yra lengvas ir patikimas cleaver statybos optinio tinklo , Sukurta puiki perkeliamumas, P-2B yra ideali FTTx. Tai paprasta atlikti. . Platus, 45° linkę karbido patarimas lengvai skėlimas lengvas, pen-dydis kūno Ilgis: 120mm, patarimas Ø 3,1 mm Volframo plieno Individualios pakuotės: lizdinė plokštelė kortelės FTTx statybos Optinio tinklo statybos LAN, WAN,

€40.97